praktický plánovač jedálnička

Neohodnotené

Ako si naplánovať varenie, nezblázniť sa a navariť hravo a zdravo? Plánovanie jedálnička ti v tom pomôže!

Bežná cena € 6,4 

€6,40
Vypredané

Rád by si varil zdravšie ale nevieš ako na to? Si príliš zaneprázdnený a keď prídeš z práce už nemáš čas vymýšľať, čo uvariť a vytiahneš predpečenú pizzu z mrazničky? Alebo si dobre zorganizovaný a jedálniček si plánuješ už dlhšie? Stáva sa ti, že ideš variť a stále ti niečo chýba alebo naopak, občas vyhodíš potraviny, lebo si ich nestihol spotrebovať?

Tak si tu správne! Či si večný plánovač alebo si si jedálniček nikdy neplánoval, je to jedno. Jedálniček je tá najsuper vec a je tu pre Teba. Vznikol, aby ti priniesol slobodu a radosť do kuchyne. Pýtaš sa ako?

Poznáš to určite aj ty. Keď nemáš čas ani suroviny, varenie je obmedzené a ty sa zmohneš akurát tak na cestoviny s kečupom..  Ak si jedlo naplánuješ, spíšeš zoznam a zbehneš do obchodu, presne vieš, aké potraviny máš doma. Vieš, že si musíš šošovicu namočiť večer, aby mohol byť na druhý deň šošovicový šalát. Vieš, že si môžeš pripraviť to milované zeleninové kari alebo ovsenú kašu do pohára, lebo máš všetky ingrediencie doma. Jedálniček ti prinesie slobodu a ty si konečne bez neustáleho pobehovania v obchode uvaríš, čo chceš.

Viac tipov na čo a prečo je plánovanie jedálnička super nájdeš na mojom blogu.

Jedálniček ti ušetrí čas, financie, naučiš sa správe hospodáriť s jedlom a uvidiš, že ti prinesie veľa radosti. Či si naplánuješ iba pokojné večere alebo obedy do práce, sám pre seba alebo pre celú rodinu, či na pár dní alebo celý týždeň, všetko je len na Tebe. Ty si jedálniček tvoríš. 

 

Jedálniček obsahuje 50 listov, vo formáte A5, takže ti pri pravideľnom plánovaní vydrží celý rok

 

Nech hravo a zdravo nebolo len heslo na papieri, ale realita naších kuchýň. 

A všetko s veľkou dávkou lásky.