Kuchárska kniha Medzi jedlom a láskou

Kuchárska kniha Medzi jedlom a láskou
ZADARMOZADARMO €24,50 –25 %

Jedinečná kuchárska kniha, ktorá v sebe spája lásku k životu, jedlu, zdraviu a prírode.

Bežná cena: € 24,5

€24,50 –25 % €18,40
Skladom

 

Medzi jedlom a láskou, je jedinečná kuchárska kniha, ktorá v sebe spája lásku k životu, jedlu, zdraviu a prírode. V dnešnej dobe konzumizmu a toľkých možností, kniha ponúka jednoduchý pohľad na tú najprirodzenejšiu stravu zo skutočných potravín, čo najmenej spracovaných.

V knihe sa vraciam k základným potravinám, ktoré sú pre človeka prirodzené a zdravé, a ktoré môžu byť prevenciou pre naše zdravie. Kuchárska kniha obsahuje 100 skvelých receptov rozdelených do 5 kapitol. Nájdete v nej samostatnú kapitolu na základné recepty, ktoré využijete ďalej v celej knihe a naučí Vás si doma pripraviť napríklad kefír, fermentovanú zeleninu, či poctivý vývar. . Rovnako v nej nájdete naše najobľúbenejšie recepty na raňajky, vegetariánske jedlá, jedlá z mäsom a niečo, zväčša sladké, pod zub. Veľa receptov je prirodzene bezlepkových a bez mliečnych, ľahko zvládnuteľných, z tých najdostupnejších zdravých potravín, s obmedzeným množstvom cukru a dôrazom na kvalitu potravín. Jednoducho recepty, ktoré doma milujeme. 

Súčasťou knihy sú výživové odporúčania uznávanej českej špecialistky na výživu Pharmdr. Margit Slimákové a články pre udržateľný spôsob života. Každý recept je sprevádzaný pútavým úvodom a citátom, ktoré Vám doprajú kúsok času na zamyslenie.

Spolu s krásnymi fotografiami je kuchárka knihou, ktorá sa nachádza tam kdesi, kde sa stretáva láska k životu a výnimočná chuť jedla. Nenechajte si ujsť toto vzácne spojenie!

 

Počet strán: 224 stran
Počet receptov: 100
Hmotnost: 1.1 Kg
Rozmery: 26 x 20,5 x 2,3 cm
ISBN: 978-80-973440-0-9
Dátum vydania: 10.10.2019

Kategória: Kuchárska kniha

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie