Kuchárska kniha + jedálniček

Neohodnotené
Tip
Kuchárska kniha + jedálniček
ZADARMOZADARMO €30,90 –19 %

Výnimočná akcia!

Jedinečná kuchárska kniha Medzi jedlom a láskou spolu s jedálničkom za výnimočnú cenu. 

Bežná cena  € 30,9

€30,90 –19 % €25
Skladom

 

Medzi jedlom a láskou, je jedinečná kuchárska kniha, ktorá v sebe spája lásku k životu, jedlu, zdraviu a prírode. Je pre každého, kto sa zaujíma o zdravie seba a svojej rodiny. Rovnako sa v nej nájde aj ten, kto hľadá cestu ako šetriť prírodu a žiť plnohodnotnejšie. V dnešnej dobe konzumizmu a toľkých možností, kniha ponúka jednoduchý pohľad na tú najprirodzenejšiu stravu zo skutočných potravín, čo najmenej spracovaných.

Kuchárska kniha obsahuje 100 skvelých receptov rozdelených do 5 kapitol. Nájdete v nej samostatnú kapitolu na základné recepty, ktoré využijete ďalej v celej knihe a naučí Vás si doma pripraviť napríklad kefír, fermentovanú zeleninu, či poctivý vývar. . Rovnako v nej nájdete naše najobľúbenejšie recepty na raňajky, vegetariánske jedlá, jedlá z mäsom a niečo, zväčša sladké, pod zub. Veľa receptov je prirodzene bezlepkových a bez mliečnych, ľahko zvládnuteľných, z tých najdostupnejších zdravých potravín, s obmedzeným množstvom cukru a dôrazom na kvalitu potravín. Jednoducho recepty, ktoré doma milujeme. 

Súčasťou knihy sú výživové odporúčania uznávanej českej špecialistky na výživu Pharmdr. Margit Slimákové a články pre udržateľný spôsob života. Každý recept je sprevádzaný pútavým úvodom a citátom, ktoré Vám doprajú kúsok času na zamyslenie.

Viac o mojej knihe sa dočítaš na mojom blogu, kde nájdeš aj celý obsah knihy. 

 

Ku knihe ponúkam aj jedálniček. Či si večný plánovač alebo si si jedálniček nikdy neplánoval, je to jedno. Jedálniček je tá najsuper vec a je tu pre Teba. Vznikol, aby ti priniesol slobodu a radosť do kuchyne. Pýtaš sa ako?

 

Jedálniček ti ušetrí čas, financie, naučiš sa správe hospodáriť s jedlom a uvidiš, že ti prinesie veľa radosti. Či si naplánuješ iba pokojné večere alebo obedy do práce, sám pre seba alebo pre celú rodinu, či na pár dní alebo celý týždeň, všetko je len na Tebe. Ty si jedálniček tvoríš. 

 

Jedálniček obsahuje 50 listov, vo formáte A5, takže ti pri pravideľnom plánovaní vydrží celý rok

 

 

Nech hravo a zdravo nebolo len heslo na papieri, ale realita našich kuchýň. 

A všetko s veľkou dávkou lásky.